Наруто Ураганни Хроники
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Наруто Ураганни Хроники

Забавлявайте се!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Сасори

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeНед Дек 14, 2008 10:44 am

Тука съм ако ви трябвам
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeНед Дек 14, 2008 12:36 pm

Сасори се прибра, седна на дивана и се замисли
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeНед Дек 14, 2008 1:55 pm

Сасори излезе
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 9:58 pm

САсори се прибра и седна на дивана
Върнете се в началото Go down
Pein
Лидер на Акацки
Лидер на Акацки
Pein


Брой мнения : 765
Join date : 12.12.2008
Age : 31
Местожителство : България,Русе :)

Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 9:59 pm

Пейн се появи до него и каза:
-Трябва да си поговоря с теб !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 10:00 pm

Не ми е до разговори!
Върнете се в началото Go down
Pein
Лидер на Акацки
Лидер на Акацки
Pein


Брой мнения : 765
Join date : 12.12.2008
Age : 31
Местожителство : България,Русе :)

Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 10:01 pm

-Мислех,че от членовете на Акацки ти и Какузу най-трудно ще се влюбите,но явно съм грешал,а и Какузу вече не е от Акацки! Сасори ако искаш мини в тяхната организация,ще те разбера!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 10:02 pm

Не!Никога!Може да не съм същия...Може да не съм безмилостен...Но никога няма да ви предам!
Върнете се в началото Go down
Pein
Лидер на Акацки
Лидер на Акацки
Pein


Брой мнения : 765
Join date : 12.12.2008
Age : 31
Местожителство : България,Русе :)

Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 10:04 pm

-Мислиш ли,че не видях как се размекна щом видя онази вещица ? СаСоРи върви в организация Змия,защото ние,Акацки не искаме мекушавци,който ги е страх да убият!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 10:06 pm

Не ме е страх да убивам! Може и да съм се променил малко, но все още мога да убивам! Пейн, разбери, не знам какво се случи, но знам как да го отстраня.Единственият проблем е...че не мога...И това не се отнася само за Шизуне!Тя не ми е проблемът!Сърцето ми...Това което все още ме прави човек...Не без него...Ще умра...
Върнете се в началото Go down
Pein
Лидер на Акацки
Лидер на Акацки
Pein


Брой мнения : 765
Join date : 12.12.2008
Age : 31
Местожителство : България,Русе :)

Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 10:09 pm

Пейн хвана Сасори и каза:
-Ела с мен! след което направи няколко сийла и Пейн и Сасори изчезнаха
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeЧет Дек 18, 2008 3:12 pm

Сасори се прибра - "Мога да я убия!Знам че мога!Но не искам....Защо правя всичко това?Защо съм в тази организация?Хората се променят...Явно куклите също...Вече не съм същия...Ще напусна Акацки...Колкото и да не искам, ще трябва да го направя!" - Сасри се изправи и си тръгна
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitimeСъб Дек 20, 2008 11:36 am

Сасори дойде и си остави багажа.След това пак излезе
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Сасори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сасори   Стаята на Сасори Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Сасори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята на Мадара
» Стаята на Хидан
» Стаята на Итачи
» Стаята на Пейн...
» Стаята на Саске

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Ураганни Хроники :: Акацки :: Стаите на членовете-
Идете на: